Чернівці - транспорт: залізничний вокзал, автобусні станції, аеропорт, розклади руху, карта автошляхів, міський транспорт і схема маршрутів.

Туристичний путівник
  Резиденція митрополитів (Університет)  
  Екскурсії  
+38

Як дістатися

Чернівецька область знаходиться на південному заході України, межує з Івано-Франківською, Тернопільською, Хмельницькою, Вінницькою областями, Республікою Молдова та Румунією. Головним транспортним переходом на румунському кордоні є «Порубне» на автостраді М-19.

Відстані від Чернівців до деяких міст і державних кордонів:

Київ – 569 км Москва – 1457 км
Львів – 272 км Варшава – 630 км
Одеса – 750 км Польський кордон – 350 км
Харків – 999 км Словацький кордон – 430 км
Дніпропетровськ – 852 км Румунський кордон – 40 км

Залізничний вокзал

Залізничний вокзал Чернівців знаходиться за адресою вул. Гагарiна, 38. Звідси відправляються потяги як за кордон, так і в усіх напрямках по Україні, а також за приміськими маршрутами. На вокзалі працюють каси продажу квитків, є зали очікування, камери зберігання, туалети, медпункт, перукарня. Ресторан «Вокзальний» працює без вихідних з 10.00 до 23.00, а буфет – цілодобово з перервами. Тут також є пункт обміну валют, пошта, телеграф, таксофони з міжнародним зв’язком, надаються послуги Інтернету. Вокзал із центром міста сполучають тролейбусні маршрути № 3 і 5.
довідкове бюро (0372) 59-21-90, 59-24-32 (у нічний час); черговий по вокзалу (0372) 59-24-32. розклад руху


Центральний автовокзал

Центральний автобусний вокзал знаходиться за адресою вул. Головна, 219. Звідси відправляються автобуси в усіх напрямках по Україні та за кордон. На вокзалі є кафе, газетний кіоск, аптека, туалети. З центром міста, а також із залізничним вокзалом, центральну автостанцію сполучає тролейбусний маршрут № 3.
диспетчер (03722) 4-16-30, довідкове бюро (03722) 4-16-35. розклад руху


Аеропорт

Міжнародний аеропорт Чернівців знаходиться за адресою вул. Чкалова, 30. Звідси здійснюється регулярне повітряне сполучення з Києвом, а також сезонні рейси до інших міст України та за кордон. В аеропорту працюють каси продажу квитків, є зали очікування, туалети, готель і ресторан. Аеропорт із центром міста сполучає автобусний маршрут № 38.
довідкове бюро (03722) 4-32-21, комерційний відділ (03722) 4-16-26. розклад рейсів


Міський транспорт

Перевезення пасажирів по місту Чернівці здійснюють кілька видів громадського транспорту: тролейбуси, маршрутні автобуси і таксі – всього 41 автобусний та 10 тролейбусних маршрутів. Проїзд в тролейбусі коштує 3 грн. й оплачується кондуктору, а у маршрутному автобусі – 5 грн., які слід передати водію. Крім того, послуги по перевезенню пасажирів надають близько 20 служб радіо-таксі. Проїзд коштує 20–30 грн. по місту та значно дорожче за місто. Викликати таксі можна за такими телефонами:знайти маршрут

таксі – 585-050 Євро-транс – 585-111
Чернівці таксі – 55-91-91 Браво таксі – 585-085
Браво-Захід – 585-999 Ваше таксі – 515-575
Престиж таксі – 15-65 Вояж таксі – 51-51-51
Твоє таксі – 15-52 Еліт таксі – 54-54-54

Відгуки

Настя,  27.12.2017
Чим доїхати від цнівермагу Рязань до Хотинської 49б?

Андрій,  20.12.2017
потяг № 226 Чернівці – Івано-Франківськ - Дніпро відправлятиметься 31 грудня, 5,6, 11 січня
відпр з Чернівців о 21.40, прибуття о 22.15 (в дорозі - 24 год.35 хв)

автобус Чернівці-Дніпро - щоденно відпр о 10.45, прибуває о 06.30

Саша,  19.12.2017
Підскажіть, як доїхати, до Днінепотровська зі Чернівців?

Андрій,  08.12.2017
на мою думку, лише таксі.

Мирослав,  28.11.2017
Чим можна добратися в 5:30 до жд вокзала

Андрій,  27.11.2017
з залізничного вокзалу - тролейбусом № 3, 3А, автобусами 1, 1А, маршруткою 38
до зупинки "Автовокзал", перейти до початку вул Комарова (напрямок, протилежний автовокзалу) і сісти на зупинці на тролейбус 6, 6А або маршрутки 12, 26

Аврора,  24.11.2017
Як добратися з жд вокзалу до вулиці комарова міським транспортом ?дякую

Андрій,  21.11.2017
Дивлячись звідки.
взагалі найближча зупинка - вул Шкільна (Боженка) для марштрутів тролейбусу 3,5
автобусів 1, 1а, 2, 7, 38

Юля,  21.11.2017
Як доїхати на головну 24

Андрій,  14.11.2017
Актуальное расписание на сайте http://bus.com.ua
в целом, расписание не меняется, но учитывая конец года, интенсивность поездок увеличивается, в том числе в связи с завершением учебного семестра у студентов. Поэтому рекомендуем приобрести билеты заранее (возможна покупка билетов на сайте через интернет)

Надежда,  10.11.2017
Расписание для автобусов Черновцы - Каменец-Подольский в декабре (в последних числах года) будет таким же, как сейчас у вас на сайте? Или могут быть изменения?
Беспокоит, чтобы не было отмены рейсов из-за непогоды, т.к. ехать буду с детьми.
Подскажите еще, пожалуйста, билеты реально на автобус купить за пол часа до отправления? Спасибо.

Андрій,  24.09.2017
прямого сполучення немає.
як варіант - добратися до Мукачево автобусами Чернівці-Ужгород
08.25-20.55 або 17.00-03.40
з Мукачевого доїхати попутним транспортом, хоча час прибуття не найкращий
інший варіант - потягом через Львів.
1. Щоб приїхати у Сваляву - потягом 608 Чернівці-Львів 0.28-06.30, зі Львова - потягом 827 Львів-Мукачеве 07.15-10.50 - у Сваляві.
2. потягом 702 Чернівці-Львів 06.11-09.50, зі Львова потягом 108 Одеса-Ужгород 10.10-13.58 у Сваляві

Юлія,  20.09.2017
Чим можна доїхати в Свалява Закарпатської обл. з Чернівців ?

Владимир,  28.08.2017
Як добратися з Вижниці до санаторію"Брусниця"

саша,  25.08.2017
як доїхати з соборної до рівненської?( 8 корпус Чну)

Александр,  20.08.2017
Добрый день! Как доехать из с.Коровия,с ул.Главная до ж.д.вокзала в Черновцах?

Андрій,  11.08.2017
автобус Вижниця - Кам'янець-Подільський відправляється з центрального автовокзалу щодня о 08.20

Снижана,  09.08.2017
В якій годині йдить автобус Вижниця-Камянець-подильськ пидскажить

Андрій,  26.07.2017
з Коломиї добратися будь-яким автобусом до АС-3 в Чернівцях (дріждзавод). звідти громадським транспортом (тролейбус 3,5) або маршрутками, що курсують в центр Чернівців переїхати Прут і вийти на першій зупинці за мостом. звідти вправо вгору від зупинки до Білої
3 км. автобусного сполучення немає.

Надія,  25.07.2017
як доїхати з коломиї до с.біла кіцманського р-н?

Андрій,  20.07.2017
останній автобусний рейс з центрального автовокзалу Чернівці-Коломия о 17.55

Андрій,  20.07.2017
Автобуси Чернівці-Кишенів курсують о 10.00-17.00, 12.00-19.05 та о 20.45-04.00.
інформацію уточнюйте по тел +380960340734;+380953067203

Настя,  18.07.2017
В які дні їздить автобус чернівці киш
ені і в якій годині




Іра,  18.07.2017
Останій автобус коли іде ..Чернівці-Коломия

ДІАНА,  17.07.2017
ЯК ДОЇХАТИ ЗКЕЛЬМЕНЦІ ДО ГЕНІЧСКА ПОЇЗДОМ

інна,  12.07.2017
Росклад руху автобусів чернівці- Варшава на 13.07 дякуюю

Анна,  09.07.2017
Скажуть будь ласка чи їдуть автобуси до Буковеля?

Юля,  03.07.2017
Скажіть будь-ласка як добратися з Чернівців до Яблуниці??

Леся,  02.07.2017
Скажіть будь ласка як можна добратися з Снятина Івано—Франківська обл.до Солотвино,різні варіанти

оксана,  30.06.2017
как лучше добраться с черновцов до сучавы (аэропорт).Спасибо.

Тоня,  28.06.2017
Чим можна добратися з Чернівців до Коблево? Дякую наперед)

таня ,  23.06.2017
доброго вечора скажіть чим добратись з яблуниці іванофранківська обл до чернівців

Надія,  21.06.2017
З Кордону України Порубне до аеропорту Сучави таксі час і сума?

Андрій,  20.06.2017
з Яремче до Солотвино можна добратись автобусами:
коломия-хуст 07.10-10.55
коломия-мукачеве 08.30-12.30
ів-франківськ-мукачеве 10.47-14.24
чернівці-ужгород 12.00-16.00
ів-франківськ-мукачеве 13.20-16.20
ів-франківськ-хуст 15.00-18.05
ів-франківськ-солотвино 16.35-19.50
кам-подільський-солотвино 16.50-20.25
ів-франківськ - тячів 17.35-21.05
уточнюйте рейси по тел +38 (03434)-2-23-17

Лілія,  20.06.2017
Скажіть будь ласка як добратися з Яремча в Солотвино

Андрій,  15.06.2017
Сучава – аеропорт Сучава

Як повідомляє сайт aeroportsuceava.ro з міста до аеропорту можна доїхати на таксі. Аеропорт розташований за 11 км від міста, тариф у таксі 1,8 lei за кілометр, отже вартість поїздки становитиме приблизно 20 lei, а це 4,5€.

Дмитро,  14.06.2017
Доброго дня!
Підкажіть будь ласка,як у Сучаві із автовокзалу дістатись до аеропорту.
ДЯКУЮ

Андрій,  13.06.2017
від залізничного вокзалу тролейбусом № 3 в бік річки Прут доїхати до кінцевої зупинки "Дріжджзавод". Пройти до автостанції №3 та сісти на автобуси:
Чернівці-Виноград- 08.30,09.50,11.30,13.00,14.30,17.00, 18.00 або
Чернівці-Верхні Станівці: 12.30, 15.50,18.55 і доїхати до зупинки "Санаторій"

Оксана,  13.06.2017
Підскажіть будь ласка як краще добратися їз ж\\д вокзалу до санаторію "Брусниця"

Андрій,  09.06.2017
з Верховини прямий автобусний рейс до Чернівців - 04.30 , прибуває до Чернівців о 09.00. (можливо є рейс о 05.30 - на Калинівський базар)
о 18.00 рейс на Київ - через Чернівці (прибуває після 22 години) - треба уточнювати його наявність (вул. Грушевського, 3 телефон: +38 (03432)-2-12-90)
в інших варіантах з Верховини краще добратися до Коломиї і там пересісти на автобуси до Чернівців
З Косова (вул.Небесної сотні, 13 телефон: +38 (03478)-2-12-67):
рейс на Чернівці - 06.00-07.50
Верховина-Чернівці - -6.10-09.00
Косів-Київ -- 06.35-09.25 (треба уточнювати наявність)
З Косова до Чернівців також можна добратись через Вижницю або Коломию (там досить інтенсивний рух на Чернівці)

Олександра,  09.06.2017
Підкажіть, буль ласка, як до Чернівців дістатися з Дземброні (Івано-Франківська область) або з Верховини, Косова, будь-яких найближчих міст????

Андрій,  08.06.2017
прямого сполучення немає.
потягом - з пересадкою по Жмеринці.-мінус - це серед ночі
Львів-Жмеринка: потягом 136 Чернівці-Одеса 21.30-3.24
Жмеринка-Унгени: потягом 341 Москва-Кишинів 05.03-15.33
автобусом - з пересадками Львів-Чернівці-Бєльці-Унгени

сам,  05.06.2017
Як дістатися зі львова в унгени молдова

Андрій,  13.05.2017
міськими маршрутками № 36,37 від вул. Садової можна дістатись до кінцевої зупинки "Чорнівський млин"

Олександр,  11.05.2017
Доброго дня. Скажіть будь-ласка, як з Чернівців можна добратись до села Чорнівка Новоселицького району?

Андрій,  09.05.2017
до Херсона - з Чернівців пряме сполучення - автобусом. З центрального автовокзалу щодня відправлення об 11.00, прибуває у Херсон об 02.55 ( в дорозі 16 год).

з пересадками - потягом через Львів, Івано-Франківськ:
Зі Львова
потяг № 110 Львів-Херсон 15.45-10.40 по непарним
потяг № 256 Львів-Херсон 12.28-08.16 з 26.05, 28.05, 30.05, 01.06, далі- по непарним
потяг № 133 Івано-Франківськ-Миколаїв - зі Львова - 22.41 (з Ів-Франківська - 17.42), прибуває у Херсон о 19.29 по дням: 11, 14, 17, 20, 23, 26, 29 травня

СВЄТА,  08.05.2017
ЯК ДОЇХАТИ З ЧЕРНІВЦІВ ДО БОЛГАРІЇ-СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ.ДЯКУЮ

Аліна,  08.05.2017
Як добратися з Чернівців до Херсона

Оксана,  07.05.2017
Підскажіть будь ласка як добратись до Скадовська Херсонської області з Чернівців?

Андрій,  03.05.2017
до Словаччини - з пересадками.
автобусом - пересадка в Ужгороді
потягом - пересадка у Львові

Оксана,  29.04.2017
Хто знає як дістатись з Чернівців до Словаччини?

Андрій,  27.04.2017
з Кропивницького до Чернівців - автобусом Дніпро-Чернівці (16.15-06.30)

Андрій,  27.04.2017
на Ужгород автобус відправляється з центрального автовокзалу по вул.Головній, 219 о 08.25

іван,  25.04.2017
коли зранку їде автобус на ужгород і відки відправляється

Сергей,  25.04.2017
Под скажите как можно доехать с Кропивницкого до Черновцов

Андрій,  30.03.2017
1. Добратись до міста Вижниця (потягом або автобусом)
з Вижниці до перевалу Німчич можна добратись автобусом о 07.50, 15.30,17.30 або місцевим таксі (відстань - 9 км)

Андрій,  30.03.2017
будь-яким автобусом з автостанції № 3 по вулиці Галицький Шлях, 4А, Чернівці (за дріждзаводом)
Мамаївці-перше село за Чернівцями.

Наталья,  23.03.2017
як дістатись з Чернівців до перевалу Німчич

Світлана,  23.03.2017
Підкажіть ,як доїхати з Чернівців та подивитись на тюльпани у Мамаївцях на травневі вихідні.

Андрій,  03.02.2017
із залізничного вокзалу - пряма маршрутка № 40
із автобусного вокзалу - прямі маршрутки № 30, 31

люда,  01.02.2017
як доїхати з вокзалу до базару в Чернівцях

Андрій,  09.01.2017
до Мигово:
потягом до Чернівців
668 Ковель-Чернівці -01.01-07.42 по непарним
136 Одеса-Чернівці - 04.48-10.02 щодня
115 Харків-Чернівці -08.03-12.17 по парним
із залізничного вокзалу переїхати на центральний автовокзал (тролейбус 3, автобуси 1, 1А, маршрутка 38)
із центрального автовокзалу Чернівців рейси на Мигово: 08.30-10.00, 11.10-12.40, 12.40-14.30, 16.30-18.40, 18.40-20.30
як варіант, автобусом Львів-Чернівці 08.40-17.25 (він прибуває на центральний автовокзал), з Чернівців рейсом 18.40-20.30. погодні умови можуть затримати рух автобуса зі Львова

Iнна,  08.01.2017
Пiдскажiть, як доiхати до Мигово зi Львова?

Grigore,  07.01.2017
Buna ziua spneti va rog nr de contact de la autogara cernauti ucraina


Ваше ім’я
Коментар
Уведіть код