Екскурсії із Чернівців: Хотинська та Кам’янець-Подільська фортеці, Карпаты, Яремче, Буковель.

Туристичний путівник
  Резиденція митрополитів (Університет)  
  Екскурсії  
+38

Екскурсії із Чернівців:фортеціКарпатиприродамонастирі

Екскурсія до Хотинської та Кам’янець-Подільської фортець

Автобусний тур із Чернівців включає екскурсії по Хотинській і Кам’янець-Подільській фортецях, а також огляд історичного середмістя Кам’янця-Подільського або поїздку до Бакоти. Тур триває 9 год. Час і місце зустрічі – за домовленістю. Передбачено 2 варіанти маршруту: Чернівці – Хотин – Кам’янець-Подільський – Чернівці (180 км); Чернівці – Хотин – Кам’янець-Подільський – Бакота – Чернівці (250 км).

Спочатку Ви побуваєте у 1000-літньому Хотині, де на березі Дністровського водосховища розташувалася Хотинська фортеця – одне із 7-ми чудес України. Фортеця вражає своїми неприступними 40-метровими стінами, масивними й водночас стрункими вежами, що здіймаються над Дністром. Під час екскурсії Ви відвідаєте середньовічний замок та оглянете його експозиції, а також зможете постріляти з лука та арбалета в середньовічному тирі.

Потім Ви відвідаєте Кам’янець-Подільський – одне із найгарніших міст України. Завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та великій кількості архітектурних пам’яток Кам’янець визнаний одним із 7-ми чудес України. Тут на Вас чекають: екскурсія по Кам’янець-Подільській фортеці; а також огляд історичного середмістя, під час якого Ви побачите кафедральний костел Петра і Павла (XVI ст.), поруч з яким знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері нагорі, найстарішу в Україні ратушу (XV ст.) та чимало іншого.

Якщо у Кам’янці-Подільському обмежитись лише екскурсією по старій фортеці, тобто відмовитися від прогулянки старим містом, то лишається час відвідати Бакоту – найкраще місце на Дністрі з мальовничими краєвидами Дністровського каньйону та Бакотським скельно-печерним монастирем.


Екскурсія до Хотинської фортеці та монастиря «Банчени»

Автобусний тур із Чернівців включає екскурсію до Хотинської фортеці та відвідування Банченського монастиря – найбільшого на Буковині. Триває 5-6 год., а загальна протяжність маршруту складає 180 км. Час і місце зустрічі – за домовленістю.

Спочатку Ви побуваєте у 1000-літньому Хотині, де на березі Дністровського водосховища розташувалася Хотинська фортеця – одне із 7-ми чудес України. Фортеця вражає своїми неприступними 40-метровими стінами, масивними й водночас стрункими вежами, що здіймаються над Дністром. Під час екскурсії Ви відвідаєте середньовічний замок та оглянете його експозиції, а також зможете постріляти з лука та арбалета в середньовічному тирі.

Потім Ви відвідаєте православний чоловічий Свято-Вознесенський монастир «Банчени». При в’їзді до монастиря височіє надбрамна дзвіниця заввишки 60 м. За гарної погоди Ви зможете на неї піднятися. Після прогулянки по території обителі, де знаходяться кілька церков і монастирський скит, Ви відвідаєте Свято-Троїцький собор, один із найбільших у східній Європі. Його будівництво розпочалось у 2006 році, а через п’ять років Святіший Патріарх Московський Кирил освятив Собор.


Екскурсія до Буковинських Карпат: перевал Німчич і Протяте Каміння

Автобусний тур із Чернівців включає поїздку в Карпати на перевал Німчич і похід до Протятого Каміння. Загальна протяжність маршруту (в обидва боки): автобусом – 160 км, пішки – 7,5 км. Похід до Протятого Каміння здійснюється лише за сухої погоди. У негоду або за бажанням екскурсія обмежується прогулянкою на перевалі Німчич і пропонується відвідати жіночий монастир Святої Анни на околиці містечка Вашківці. Тур триває 9 год. Час і місце зустрічі – за домовленістю.

Спочатку Ви побуваєте на перевалі Німчич (586 м) – одному з найбільш мальовничих місць у Буковинських Карпатах, де, до речі, знаходиться однойменний туристичний комплекс. Звідси відкривається чудовий краєвид гірської долини, якою тече бурхливий Черемош. Дуже поетично про Німчич висловилася Леся Українка, яка побувала тут у липні 1901 року. «Раз заїхали високо на гору Німчич і побачили звідти при заході сонця щось таке гарне і срібне, як мрія».

Потім Ви відправитесь у похід до «Протятого Каміння». Шлях проходить гірським хребтом через гору «Просечка» (913 м), звідки відкриваються мальовничі краєвиди на долину Черемошу і Чорногори. Скелі «Протяте Каміння» вражають своїми гігантськими розмірами, монолітністю й неповторністю. Вони розбиті тектонічними тріщинами – протяті, тобто пробиті. Тут Ви побачите гігантську десятиметрову кам'яну арку «Соколине око», що утворилася на вершині 40-метрової скелі.

Якщо обмежитись лише прогулянкою на перевалі Німчич, тобто відмовитися від походу до Протятого Каміння, то лишається час відвідати жіночий монастир Святої Анни у Вашківцях. З горою, на якій він знаходиться, пов’язана легенда про чудесний порятунок місцевої дівчини-красуні від турецьких загарбників.


Екскурсія до Карпат: Яремче та музей Писанки в Коломиї

Автобусний тур із Чернівців включає поїздку до Яремча – перлини Карпат, де Ви відвідаєте водоспад «Пробій» і сувенірний ринок, а також прогуляєтесь у горах Стежкою Довбуша. Крім того, Ви побуваєте в музеї Писанки в Коломиї. Загальна протяжність маршруту (в обидва боки): автобусом – 260 км, пішки – 4 км. Тур триває 9 год. Час і місце зустрічі – за домовленістю.

По дорозі, у місті Коломия, Ви відвідаєте музей Писанки. Тут представлена унікальна колекція декоративних писанок (більше 6000 експонатів) із різних регіонів України та країн світу. Писанка – це розписане фарбами яйце, переважно з геометричним або рослинним орнаментом. Традиція такого розпису в гуцульському краї сягає глибин багатовікової історії. Викликає інтерес і сама будівля музею, частиною якої є пам’ятник писанці, висотою 13,5 метрів. Таким чином, коломийський пам’ятник – найбільша писанка у світі.

Потім Ви побуваєте в Яремчі. У самому серці цього курортного містечка знаходиться мальовничий водоспад «Пробій». Тут води річки Прут перекочуються камінням і падають з висоти 8 м. Над водоспадом перекинутий пішохідний місток, де можна сфотографуватися на фоні скель у гуцульських костюмах. На іншому березі річки знаходиться ресторан «Гуцульщина» – яскравий зразок дерев’яного зодчества, побудований в 1950-х рр. без жодного цвяха. Поруч із водоспадом розмістився сувенірний ринок. Практично всі сувеніри виготовлені гуцульськими майстрами, у яких, як говорять, «золоті руки». Тут продаються різноманітні вишивки, шкіряні прикраси, вироби з натурального дерева.

Також Ви прогуляєтесь Стежкою Довбуша, що починається на околиці Яремча в заповідному урочищі «Дрібка». Стежка пролягає мальовничим гірським схилом Карпат до скель Довбуша. Давні легенди звіщають, що саме тут заховані скарби Олекси Довбуша – легендарного народного ватажка, гуцульського «Робін Гуда». Вхід у печеру, невидимий для стороннього, покаже безкорисливому сміливцю цвіт папороті в ніч на Івана Купала. А той, хто спробує заволодіти багатством безроздільно, перетвориться на камінь.


Музеї Коломиї або перевал Німчич, водоспад у Шешорах і сувеніри в Косові

Автобусний тур із Чернівців до Коломиї з екскурсіями по музеях Писанки та Гуцульщини або до Буковинських Карпат на перевал Німчич. Включає також відвідування Сріблястих водоспадів у Шешорах і сувенірного ринку в Косові. Триває 7-8 год., загальна протяжність маршруту складає 210 км. Час і місце зустрічі – за домовленістю.

У Коломиї Ви прогуляєтеся головною пішохідною вулицею міста – проспектом В. Чорновола, а також відвідаєте відомий на всю Україну музей Писанки з унікальною колекцією декоративних писанок, що нараховує більше 6000 експонатів. Викликає інтерес і сама будівля музею, частиною якої є пам’ятник писанці, висотою 13,5 метрів. Також у Коломиї Ви відвідаєте музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття, у 18 залах якого представлені такі види народного мистецтва, як художня обробка дерева (різьблення, інкрустація, випалювання), художня обробка металу та шкіри, гончарство, декоративне ткацтво, килимарство, вишивка та одяг.

Як варіант, замість Коломиї можна відвідати перевал Німчич (586 м) – одне з найбільш мальовничих місць у Буковинських Карпатах, де, до речі, знаходиться однойменний туристичний комплекс. Звідси відкривається чудовий краєвид гірської долини, якою тече бурхливий Черемош. Дуже поетично про Німчич висловилася Леся Українка, яка побувала тут у липні 1901 року. «Раз заїхали високо на гору Німчич і побачили звідти при заході сонця щось таке гарне і срібне, як мрія».

Дорогою до Косова, у селі Шешори, Ви відвідаєте Сріблясті водоспади – одні з найкрасивіших у Карпатах. Тут річка Пістинька перетинає потужну скельну товщу, утворюючи каскад водоспадів. Серед них найгучнішими є Великий та Малий Гук. Одразу за водоспадами річка стає спокійною, розливаючись у плесо, яке називають «Синіплясо». Влітку тут можна освіжитися, а місцеві відчайдухи пірнають у глибоку воду з високої скелі. Особливо мальовничими Сріблясті водоспади бувають узимку в морозну пору, коли потоки води обмерзають крижаними «наростами» чудернацьких форм.

У Косові Ви відвідаєте найбільший ринок карпатських сувенірів, де за низькими цінами пропонується величезний асортимент виробів майстрів народної творчості. Тут можна придбати всілякі колоритні дрібнички, вишиті сорочки та рушники, гуцульське вбрання та капелюхи. Але найцікавіше знаходиться у рядах, де пропонують кераміку, ґердани, вироби з натурального дерева, оздоблені штудерним різьбленням. Хоча базарний час припадає на ранок суботи, в інші дні ці ж сувеніри можна придбати у чисельних приватних музеях-крамницях місцевих майстрів.


Екскурсія до Джуринського водоспаду і в печеру «Кришталева»

Автобусний тур із Чернівців до Джуринського водоспаду – найбільшого в рівнинній частині України. По дорозі Ви відвідаєте монастир Святого Іоанна Богослова, що розташувався поблизу с. Хрещатик у каньйоні річки Дністер. Крім того, ще можна відвідати печеру «Кришталева» у с. Кривче. Отже, передбачено 2 варіанти маршруту: Чернівці – монастир Хрещатик – Джуринський водоспад – Чернівці (150 км); Чернівці – монастир Хрещатик – Джуринський водоспад – печера Кришталева – Чернівці (250 км). Тур триває 6-9 год. Час і місце зустрічі – за домовленістю.

Спочатку Ви відвідаєте Хрещатицький православний чоловічий монастир Святого Іоанна Богослова. За переказами, його заснували монахи, які в XVII столітті тікали від уніатів з Манявського скиту. Місце, яке вони обрали, було поруч із джерелом із чудотворною водою. Тут на крутому скелястому березі у ХVII столітті з’явилася перша будівля скиту – муровано-дерев’яна капличка. Нижче каплички Ви побачите печери-келії, видовбані у скелі ченцями, а вище по схилу – муровану церкву Іоанна Богослова з терасою, звідки відкривається мальовничий краєвид Дністровського каньйону.

Потім Ви побуваєте в урочищі «Червоне», назву якому дав колір місцевих пісковиків. Тут на Подільській височині річка Джурин утворила глибоку западину, де на її дні шумить мальовничий водоспад. Загальна висота двох його каскадів становить 16 м, а обсяг падаючої води настільки великий, що шум потоку заглушає співрозмовника, який стоїть поруч. Як звіщають легенди й підтверджують деякі історики, цей водоспад з'явився завдяки турецьким загарбникам. Саме вони під час одного з набігів, що стався більше чотирьох століть тому назад, пустили річку Джурин в інше русло, сподіваючись замучити захисників спрагою й зрештою захопити тутешню фортецю. Неподалік від водоспаду Ви зможете оглянути фортечні вежі-близнюки – все, що залишилося від Червоноградського замку.

Ще можна відвідати печеру «Кришталева» у селі Кривче – одну із небагатьох на Поділлі, де проводяться екскурсії. Її загальна довжина становить 23 км. Вона практично суха і придатна для проходження, а екскурсійний маршрут повністю освітлений. Для відвідувачів доступні 2,5 км ходів, півтори години шляху в світі підземної казки. Після перших майже п’ятисот метрів вхідного коридору, печера розкривається лабіринтами ходів з середньою шириною – 2 м та висотою – 2,7 м. Склепіння і стіни тут блищать крупнокристалічним темно-коричневим гіпсом, гладенько відшліфованим водою.


Екскурсія до печер «Кришталева», «Вертеба» і печерного храму «Монастирок»

Автобусний тур із Чернівців до двох найцікавіших печер Поділля, також включає відвідування печерного храму над каньйоном річки Серет біля села Монастирок. Триває 7-9 год., а загальна протяжність маршруту складає 250 км. Час і місце зустрічі – за домовленістю.

Спочатку Ви відвідаєте печеру «Кришталева» у селі Кривче – одну із небагатьох на Поділлі, де проводяться екскурсії. Її загальна довжина становить 23 км. Вона практично суха і придатна для проходження, а екскурсійний маршрут повністю освітлений. Для відвідувачів доступні 2,5 км ходів, півтори години шляху в світі підземної казки. Після перших майже п’ятисот метрів вхідного коридору, печера розкривається лабіринтами ходів з середньою шириною – 2 м та висотою – 2,7 м. Склепіння і стіни тут блищать крупнокристалічним темно-коричневим гіпсом, гладенько відшліфованим водою.

Потім Ви побуваєте в печері «Вертеба», яка на Поділлі посідає особливе місце. Насамперед, вона вражає своїм величезним залом завдовжки і завширшки кількасот метрів зі склепіннями, що спираються на безліч масивних кам’яних колон, між якими однаково легко пройти і безнадійно заблукати. Однак широко відома Вертеба іншим – найбагатшими в Європі знахідками предметів доби неоліту, в тому числі Трипільської культури. По кількості та збереженості таких знахідок Вертебу заслужено називають Наддністрянською Помпеєю. Для відвідувачів тут відкрита одна з найбільших археологічних колекцій трипільської культури. У цьому єдиному в Україні підземному музеї можна побачити матеріали оригінальних археологічних розкопок.

Також Ви відвідаєте печерний храм ІХ ст., який знаходиться над мальовничим каньйоном річки Серет біля села Монастирок. Саме тут язичники відправляли обряди ще задовго до появи давньоруського монастиря. Перед храмом знаходиться великий жертовний камінь із видовбаним у ньому хрестом. Сама святиня розташована у гроті розміром 9,4 на 4,8 м. Вхід до печери знаходиться вглибині між кам’яними брилами. Зверху він накритий великим скельним навісом, який підтримують три опори з неотесаного каміння. Кам’яний вівтар гроту прикрашає зображення Ісуса «із закритими очима». Кажуть, що перед іконою Господь відпускає навіть найтяжчі гріхи.


Екскурсія до монастиря «Банчени»

Заміська автобусна екскурсія з Чернівців до Банченського монастиря. Триває 2-3 години, проводиться з 11.00 до 16.00 год. На зворотному шляху можна відвідати найбільший заміський комплекс відпочинку «Сонячна Долина», тобто передбачено 2 варіанти маршруту: Чернівці – Банчени – Чернівці (40 км); Чернівці – Банчени – Сонячна Долина – Чернівці (60 км). Час і місце зустрічі – за домовленістю.

Під час екскурсії Ви відвідаєте православний чоловічий Свято-Вознесенський монастир «Банчени». При в’їзді до монастиря височіє надбрамна дзвіниця заввишки 60 м. За гарної погоди Ви зможете на неї піднятися. Після прогулянки по території обителі, де знаходяться кілька церков і монастирський скит, Ви відвідаєте Свято-Троїцький собор, один із найбільших у східній Європі. Його будівництво розпочалось у 2006 році, а через п’ять років Святіший Патріарх Московський Кирил освятив Собор.

На зворотному шляху, за бажанням, Ви відвідаєте найбільший заміський комплекс відпочинку «Сонячна Долина». Тут Ви зможете прогулятися лісом і відпочити на озері, скуштувати в ресторані буковинську кухню, побачити диких тварин у вольєрах, пограти у боулінг, більярд, теніс та ін.


Екскурсія до монастиря «Банчени» та Хотинської фортеці

Автобусний тур із Чернівців включає екскурсію до Хотинської фортеці та відвідування Банченського монастиря – найбільшого на Буковині. Триває 5-6 год., а загальна протяжність маршруту складає 180 км. Час і місце зустрічі – за домовленістю.

Спочатку Ви побуваєте у 1000-літньому Хотині, де на березі Дністровського водосховища розташувалася Хотинська фортеця – одне із 7-ми чудес України. Фортеця вражає своїми неприступними 40-метровими стінами, масивними й водночас стрункими вежами, що здіймаються над Дністром. Під час екскурсії Ви відвідаєте середньовічний замок та оглянете його експозиції, а також зможете постріляти з лука та арбалета в середньовічному тирі.

Потім Ви відвідаєте православний чоловічий Свято-Вознесенський монастир «Банчени». При в’їзді до монастиря височіє надбрамна дзвіниця заввишки 60 м. За гарної погоди Ви зможете на неї піднятися. Після прогулянки по території обителі, де знаходяться кілька церков і монастирський скит, Ви відвідаєте Свято-Троїцький собор, один із найбільших у східній Європі. Його будівництво розпочалось у 2006 році, а через п’ять років Святіший Патріарх Московський Кирил освятив Собор.


Екскурсія до монастиря «Хрещатик» і Джуринського водоспаду

Автобусний тур із Чернівців до Джуринського водоспаду – найбільшого в рівнинній частині України. По дорозі Ви відвідаєте монастир Святого Іоанна Богослова, що розташувався поблизу с. Хрещатик у каньйоні річки Дністер. Крім того, ще можна відвідати печеру «Кришталева» у с. Кривче. Отже, передбачено 2 варіанти маршруту: Чернівці – монастир Хрещатик – Джуринський водоспад – Чернівці (150 км); Чернівці – монастир Хрещатик – Джуринський водоспад – печера Кришталева – Чернівці (250 км). Тур триває 6-9 год. Час і місце зустрічі – за домовленістю.

Спочатку Ви відвідаєте Хрещатицький православний чоловічий монастир Святого Іоанна Богослова. За переказами, його заснували монахи, які в XVII столітті тікали від уніатів з Манявського скиту. Місце, яке вони обрали, було поруч із джерелом із чудотворною водою. Тут на крутому скелястому березі у ХVII столітті з’явилася перша будівля скиту – муровано-дерев’яна капличка. Нижче каплички Ви побачите печери-келії, видовбані у скелі ченцями, а вище по схилу – муровану церкву Іоанна Богослова з терасою, звідки відкривається мальовничий краєвид Дністровського каньйону.

Потім Ви побуваєте в урочищі «Червоне», назву якому дав колір місцевих пісковиків. Тут на Подільській височині річка Джурин утворила глибоку западину, де на її дні шумить мальовничий водоспад. Загальна висота двох його каскадів становить 16 м, а обсяг падаючої води настільки великий, що шум потоку заглушає співрозмовника, який стоїть поруч. Як звіщають легенди й підтверджують деякі історики, цей водоспад з'явився завдяки турецьким загарбникам. Саме вони під час одного з набігів, що стався більше чотирьох століть тому назад, пустили річку Джурин в інше русло, сподіваючись замучити захисників спрагою й зрештою захопити тутешню фортецю. Неподалік від водоспаду Ви зможете оглянути фортечні вежі-близнюки – все, що залишилося від Червоноградського замку.

Ще можна відвідати печеру «Кришталева» у селі Кривче – одну із небагатьох на Поділлі, де проводяться екскурсії. Її загальна довжина становить 23 км. Вона практично суха і придатна для проходження, а екскурсійний маршрут повністю освітлений. Для відвідувачів доступні 2,5 км ходів, півтори години шляху в світі підземної казки. Після перших майже п’ятисот метрів вхідного коридору, печера розкривається лабіринтами ходів з середньою шириною – 2 м та висотою – 2,7 м. Склепіння і стіни тут блищать крупнокристалічним темно-коричневим гіпсом, гладенько відшліфованим водою.


Екскурсія до Лужанської церкви, монастиря на Анниній горі та музею І.Миколайчука

Автобусний тур із Чернівців включає поїздку до найстарішого храму на Буковині – Вознесенської церкви у Лужанах та відвідування монастиря «Святої Анни» на пагорбі біля Вашківців. По дорозі передбачена екскурсія музеєм-садибою Івана Миколайчука в Чорториї, а також, залежно від сезону, відвідування «долини тюльпанів» або озера із лебедями. Триває 4-5 год., а загальна протяжність маршруту складає 100 км. Час і місце зустрічі – за домовленістю.

Неподалік від Чернівців, у селищі Лужани, Ви відвідаєте Вознесенську церкву – найдавнішу із вцілілих храмів на Буковині. Вона є унікальним зразком середньовічної культовою архітектури краю. Через відокремленість у розвитку Буковини тут набули поширення тринефні церковні споруди із простим похилим дахом. Особливу цінність становлять внутрішні настінні розписи. Написані водночас із побудовою храму, вони є дорогоцінною пам’яткою буковинського малярства XV ст. і свідчать про високий рівень культури майстрів.

Крім того, наприкінці квітня Ви матиме нагоду побачити «Долину тюльпанів», куди щороку з’їжджаються тисячі буковинців та гостей краю, щоби насолодитися неймовірною красою. Більше 50 сортів тюльпанів розквітають різними кольорами на гектарі поля, але триває це недовго – близько тижня.

Потім Ви побуваєте у селі Чортория – на батьківщини талановитого актора і режисера, народного артиста України Івана Миколайчука. Тут знаходиться садиба-музей, у якій мешкала родина Миколайчуків. У старій дерев’яній хаті зібрані оригінальні речі: валізка Івана, з якою кіноактор їздив до Чернівців, його та братів-сестер колиска, ткацький верстат, родинні світлини, народні строї, мамині вишивки та чимало іншого. Неподалік від садиби є озеро, куди щороку на зимівлю прилітають лебеді, адже вода у ньому не замерзає через гарячі джерела на дні. Місцеві жителі кажуть, що перші лебеді з’явилися тут у рік смерті І.Миколайчука, тому озеро стали називати Івановим. Тож, у зимові місяці Ви зможете подивитися на білосніжних птахів і навіть їх погодувати.

Також Ви відвідаєте жіночий монастир Святої Анни у Вашківцях. З горою, на якій він знаходиться, пов’язана легенда про чудесний порятунок місцевої дівчини-красуні від турецьких загарбників. Протягом останніх двох десятиліть тут було збудовано собор Святої Анни, а на місці решток хреста, встановленого колись із нагоди скасування кріпацтва у 1848 р., воздвигнуто новий – на честь преподобної Анни. Поруч із хрестом можна побачити народний лубок із сюжетом, навіяним місцевою легендою.


Ціна екскурсії

1 – 5 осіб
грн. з групи

6 – 8 осіб
грн. з групи

9 і більше осіб
грн. за особу

Монастир «Банчени»

1600

1800

250

Монастир «Банчени» + ТРК Сонячна долина

2500

2800

300

«Буковинське коло»: Монастир на Анниній горі, музей Миколайчука + Вижниця та Виженка

3200

3500

450

Панорама Дністровського каньйону, Монастир «Хрещатик» і Джуринський водоспад

3200

3500

450

Панорама Дністровського каньйону, Заліщики та Джуринський водоспад + печера «Вертеба»

3800

4000

500

Печери «Кришталева», «Вертеба», панорама Дністровського каньйону та Монастир «Хрещатик»

4000

4200

500

Хотинська фортеця та монастир «Банчени»

3200

3500

450

Хотинська фортеця та печера «Кришталева»

4000

4200

500

Хотинська фортеця та Кам’янець-Подільський

3500

3800

500

Хотинська і Кам’янець-Подільська фортеці + Бакота

5000

5300

650

Буковинські Карпати: Перевал Німчич і Протяте Каміння

3500

3800

500

Яремче та музей Писанки в Коломиї

3700

4000

500

«Гуцульщина»: Яремче – водоспад Пробій, вольєри та форельна ферма, стежка Довбуша, парк Гедзьо + джип-тур до Женецького водоспаду

4000

4400

600

Карпати: водоспад у Шешорах, сувенірний ринок у Косові, форельна ферма та перевал Німчич

3700

4000

500

Яремче + Буковель

4500

4800

600


Екскурсовод

Віталій Іванунік

Додаткові послуги: трансфер автобусом і допомога у розміщенні, туристичний супровід на транспорті замовника.
Освіта та досвід: закінчив Чернівецький національний університет і курси екскурсоводів, кандидат наук. Проводить екскурсії з 2010 р., викладає у Чернівецькому національному університеті на спеціальності «Туризм» з 2004 року.

+38 050 154 67 62,  +38 097 965 56 82

 vitali_ivanunik@ukr.netавтобуси